O Spółce

 

Przedsiębiorstwo Budowlano- Usługowe INTERBUD-WEST Sp. z o.o. jest prywatną firmą budowlaną ze 100% polskim kapitałem. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w usługach budowlanych na rynku krajowym i zagranicznym.


Firma powstała w 1990 roku w wyniku przekształceń własnościowych Gorzowskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego. Od 1999 roku Firma INTERBUD-WEST posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, a od 2015 roku Certyfikat OHSAS 18001:2007.

 

25 lat działalności Przedsiębiorstwa to okres dynamicznego wzrostu wartości sprzedaży, rozwijania zdolności produkcyjnych, nabywania doświadczeń i ciągłego umacniania pozycji rynkowej. W chwili obecnej Przedsiębiorstwo INTERBUD-WEST jest najbardziej znaną i liczącą się firmą budowlaną z polskim kapitałem w regionie, która bez negatywnego skutku przetrwała okres dekoniunktury w budownictwie w latach 2001-2003. Najsilniejsza pozycja na rynku lokalnym, w połączeniu z pracami eksportowymi i robotami prowadzonymi w dowolnych regionach Polski pozwala na ciągłe zwiększanie zakresu prowadzonych robót.

Potwierdzeniem jakości i profesjonalizmu Przedsiębiorstwa INTERBUD-WEST są liczne wyróżnienia i nagrody w prestiżowych ogólnopolskich konkursach branżowych, np. wielokrotnie otrzymywane przez Przedsiębiorstwo ogólnopolskie tytuły Budowy Roku czy przyznawane lokalnie tytuły Mistera Budowy.


Podstawową miarą sukcesu naszego Przedsiębiorstwa jest marka, jaką udało nam się wypracować w czasie wieloletniego okresu działalności, a także wielkie zaufanie wśród inwestorów i kontrahentów wyrażane w otrzymywanych podziękowaniach i udzielonych referencjach.


Od 2008 roku PBU INTERBUD-WEST Sp. z o.o. weszło w skład Grupy Kapitałowej ENERGOINSTAL SA w związku z czym Przedsiębiorstwo otrzymało możliwość dalszego rozwoju w obecnie szybko rozwijającym się segmencie budownictwa energetycznego.

Energoinstal
Enipro ZEC Energoservice Energorem El-Gor ENIZO
Enitech TL InterBud West Energoinstal Sp. z o.o. Enitec