loader
Porady od architekta

Przydatne wskazówki dotyczące renowacji domu

Opinie wyrażane przez współpracowników przedsiębiorców są ich własnymi opiniami.Remontujesz, ponieważ chcesz, aby Twój dom wyglądał piękniej i czuł się bardziej komfortowo. Rozważ swój plan remontu domu jako biznesplan lub jako swój specjalny projekt, który zaczynasz od zera.

Jeśli wynajmujesz architekturę, on planuje dla Ciebie, ale jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, pierwszym krokiem jest, aby przejąć odpowiedzialność za projekt i zrobić to dla siebie. W tym artykule dzielimy się z Tobą kilkoma pomysłami na to, jak wyremontować Twój dom zgodnie z budżetem?

Kluczem do wyremontowania domu zgodnie z budżetem i jednocześnie pięknie jest przede wszystkim efektywne zaplanowanie całego procesu. Poniższe sekcje pokażą, w jaki sposób można podzielić całe plany renowacji na podprojekty, w zależności od posiadanej przestrzeni i efektywnie wyremontować swój dom. Jeśli szukasz, aby dowiedzieć się 10 najlepszych sposobów na renowację domu pięknie, ale ekonomicznie to przeczytaj poniżej: 

Jak wspomniano wcześniej, skuteczne planowanie jest kluczem do efektywnej renowacji. Jeśli odnawiasz się sam, to musisz skupić się zarówno na większym obrazie, jak i na mniejszych częściach. Być może słyszeliście Państwo zwrot "całość jest większa niż suma jej części", możecie zastosować tę samą strategię do projektu renowacji domu i opracować plan renowacji dla każdego obszaru w Waszym domu. Jeśli zatrudnisz architekta do renowacji, oceni on Twoje wymagania, a następnie przeprowadzi odpowiedni remont. W tym przypadku, ponieważ to Ty jesteś odpowiedzialny, przeprowadzisz burzę mózgów z wymaganiami, napiszesz swój cel końcowy dla każdej przestrzeni w domu i zdecydujesz o ogólnym celu, a następnie przejdziesz do niego:

Budżetowanie

Ponieważ chcecie Państwo wyremontować swój dom ekonomicznie, ważne jest, abyście Państwo zdecydowali o całkowitych wymaganiach/ograniczeniu wydatków. Ważne jest, aby pamiętać w budżetowaniu, że nie można przeceniać swojego budżetu, trzymać budżet niedoceniany, a następnie przejść do badań na rzeczy, których potrzebujesz.

Badania

Będziesz zaskoczony ilością opcji, które masz po rozpoczęciu swoich badań. Piękną lampę, która spodobała Ci się w sklepie z wyższej półki, możesz kupić po niższej cenie również z innego miejsca. Tak więc, podczas remontu domu na budżet należy pamiętać, że jeśli badania, aby znaleźć meble, które lubisz, farby chcesz lub dekoracje chcesz w domu, jesteś prawdopodobnie znaleźć większość materiałów w przystępnej cenie. Skorzystaj z zakupów online, sklepów oszczędnych i sklepów z używanymi meblami i zobacz, jak daleko zajdziesz. Dla instrukcji krok po kroku, jak można ozdobić swój dom pięknie, ale ekonomicznie proszę przeczytać poniżej:

Tworzenie pierwszego wrażenia

Pierwsze wrażenie na twoim domu to twoje drzwi. Jeśli nie jesteś w stanie całkowicie zmienić drzwi i jeśli Twoje istniejące drzwi są w dobrym stanie, powinieneś je przemalować. Drzwi mogą mieć również wpływ na oświetlenie pomieszczenia, a Ty możesz skorzystać z tej wspaniałej techniki, jaką wykorzystuje wnętrze zaprojektowane przez Amy Lau: "W przypadku ciemnego pomieszczenia, niezależnie od koloru ścian, maluję sufit, wykończenia i drzwi na ten sam kolor, ale o 50 procent jaśniejsze. Zbyt dużo jednego odcienia może obezwładnić pomieszczenie". Więc, podczas remontu na budżet, jeśli jesteś przemalowywania drzwi spróbuj użyć różnych odcieni w zależności od koncentracji światła w domu, aby zoptymalizować oświetlenie domu w sposób, który chcesz.

Oświetlenie

Jak wspomniano wcześniej, malowanie wpływa na oświetlenie, a podczas remontu domu można zdecydować się na nową farbę. W takim przypadku, jeśli jesteś już w budżecie, zakup różnych kolorów palet może wydawać się sprzeczne z intuicją. Jeśli jesteś na napięty budżet, a następnie zdecydować się na czarno-białą paletę, to da Twój dom nowoczesny wyrafinowany wygląd i będziesz miał gwarancję, że nigdy nie można pójść źle z białym lub czarnym.

Jeśli remontujesz, aby mały dom wyglądał na większy niż tani i piękny sposób na osiągnięcie tego celu jest użycie luster. Jest to niedroga technika, ale stosowana przez jednego z najbardziej znanych architektów swoich czasów, Sir Johna Soane'a, który używał luster w pokoju śniadaniowym swojego londyńskiego domu.

Kuchnie i magazynowanie

Jeżeli ty dekorujesz/remontować twój dom wtedy ty prawdopodobnie próbujesz odciąć plątaninę i maksymalizować twój magazyn także. Używać twój kuchnię swój maksymalną pojemność może pomagać ciebie minimalizować twój składowych problemy. Po to, aby robić to na niskim budżecie ty możesz majsterkować kuchenne gabinety lub magazyny od przetwarzanego materiału przy twój domem, lub czerpać korzyści z oszczędnych sklepów w twój terenie.

Nikt nie zna twojej przestrzeni kuchennej lepiej niż ty i twój składowe potrzeby budować DIY składowe szafki kuchenne nie tylko pomogą ci oszczędzać pieniądze i ponownie używać stare materiały w twój domu ale także zapewnią, że ty budujesz dokładnie co potrzebujesz. Jeżeli ty już masz szafki które są dosyć dla magazynu wtedy ty no potrzebujesz wymieniać one ty możesz właśnie przemalowywać one robić twój kuchni wyglądowi równie dobre jak nowy.

Światło przechodzi przez okna

Według Marca Appletona, "połowa doświadczenia z życia w domu to widzenie na zewnątrz", więc przy przebudowie domu należy zainstalować duże okna. Jednak możesz nie mieć budżetu, aby zmienić swoje okna w tym przypadku bawić się z farbą i malować swoje okna jaśniejszy odcień niż reszta pokoju, aby zmaksymalizować światło wpadające przez okna.

Renowacja łazienki

Byłbyś zaskoczony ilością niedrogich, a jednocześnie wysokiej jakości produktów, które możesz kupić, aby wyremontować swoją łazienkę. Jeśli chcesz zamontować nową armaturę łazienkową, możesz sprawdzić naszą Toaletę Toto, a jeśli nie planujesz instalować żadnych nowych elementów, możesz naprawić istniejącą toaletę zmieniając farbę, zmieniając farby w szafkach i ustalając ciśnienie natrysku itp.

Renowacja podłogi

 Jeśli jesteś w budżecie to remont podłogi może wydawać się kosztowny, a jeśli nie możesz znaleźć instalacji podłogi w ramach budżetu, to powinieneś zainwestować w renowację wszystkiego innego zgodnie z projektem podłogi.

Kluczem do renowacji lub renowacji domu pięknie, ale niedrogo, jest opracowanie celu dla siebie, i malować cały obraz tego, co chcesz, a następnie krok po kroku odnowić każdą część domu, jak wspomniano powyżej.

Zobacz także: Jak zaplanować remont?