loader
Inspiracje

Budowa domu: od początku do końca, Domek nad jeziorem

Z pięknym widokiem na jezioro z okna, ten wspaniały domek położony w Huntsville, ON stoi na swoim miejscu z podgrzewanymi podłogami z płytek ceramicznych, ścianą z desek stodoły i sufitami w katedrze. Z 1.350 stóp kwadratowych na pierwszym poziomie i 700 stóp kwadratowych na drugim poziomie, ten szeroko otwarty dom daje powietrze przytulności i wspólnoty, zanim jeszcze wejdziesz do środka. Obok znajduje się dopasowany domek dla łodzi, w którym umieszczono stalową kolejkę morską do przechowywania łodzi poza sezonem. Otwarta koncepcja planu podłogi pozwala na łatwą rozrywkę i dużą ilość miejsca dla gości, podczas gdy ponownie zagospodarowane nabrzeże na zewnątrz istnieje w celu zachowania siedliska ryb, które żyją w nim i zwierząt, które żyją wokół niego. Domek nad jeziorem jest wszystko, że każdy może kiedykolwiek chcesz w domu, aż do szczegółów listew przypodłogowych.

 

Zanim jednak domek nad jeziorem stał się oszałamiającym dziełem architektonicznego piękna, jakim jest dzisiaj, istniał przestarzały "domek w stylu vintage", który był zbyt mały i miał rozpadającą się infrastrukturę. Długi proces pomógł zbudować domek, zaczynając od projektów, starego hangaru na łodzie i niezliczonych decyzji.

domek

W serii 'Budowa domu: od początku do końca', będziesz budował tuż obok nas i poznasz każdy szczegół i krok budowy domu z Gilbert + Burke. Zaczniemy od fazy odkrycia, gdzie nasze pierwsze spotkanie z klientem zamienia się w umowę o rozwoju projektu. Następnie zagłębimy się w fazę przedbudowlaną, a Ty poznasz proces zatwierdzania koncepcji i załatwiania spraw związanych z zagospodarowaniem przestrzennym. Zobaczysz również, co dzieje się w procesie projektowania, od storyboardów do rysunków koncepcyjnych. Gdy dom jest budowany, a następnie wykańczany, zobaczysz radość, która przychodzi, gdy dostajesz swój klucz. Oto, czego można się spodziewać:

  • Zobaczysz cały proces związany z wyborem Gilbert + Burke jako budowniczego domów i domków.
  • Dowiesz się nieco więcej o zadaniach przedbudowlanych, takich jak uzyskanie zgody na zagospodarowanie przestrzenne
  • Zobaczysz, jak powstaje projekt zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu
  • Będziesz świadkiem tego, jak naprawdę wygląda budowa, aż do izolacji
  • Następnie, zobaczysz kompletny projekt po zakończeniu budowy.

Nie możemy się doczekać, kiedy będziesz mógł śledzić budowę domu od początku do końca | Cottage by the Lake. Szczęśliwego budowania - do zobaczenia wkrótce!